ŁEBSKIE WOJAŻE
12 czerwca 2018
WIZYTA W MUZEUM NARODOWYM
16 października 2018

„Akademia Gwiazd”

W dniach 07.05.2018- 15.06.2018 w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii Nr 1 w Szczecine zrealizowana została inicjatywa „Akademia Gwiazd” w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Bardzo Młoda Kultura.

W ramach Akademii Gwiazd wychowankowie  Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii brali udział w różnego rodzaju warsztatach z zakresu interesujących ich dziedzin działalności artystycznej: teatralnych, muzycznych, tanecznych, cyrkowych i medialnych. Zajęcia były ukierunkowane na rozwijanie zainteresowań chłopców i odkrywanie ich talentów oraz mocnych stron. Swoje nowo zdobyte umiejętności chłopcy zaprezentowali podczas uroczystej Parady Gwiazd, która odbyła się 15.06.2018 podczas Pikniku Rodzinnego.

Młodzież ma ogromną potrzebę działania, nadania swojemu życiu celu. Wykorzystując otwartość i naturalną ciekawość świata młodego człowieka można, poprzez zaangażowanie w działalność artystyczną, wywrzeć pozytywny wpływ na wszystkie dziedziny jego życia. Akademia Gwiazd to nie tylko poszukiwanie i odkrywanie nowych pasji ale również wzmacnianie poczucia własnej wartości, rozwijanie kreatywności, nauka współdziałania w zespole, skutecznej komunikacji, rozpoznawania i kontrolowania emocji i kształtowanie wielu innych kompetencji kluczowych.

Inicjatywa Akademia Gwiazd została dofinansowana ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018

Zrealizowano ją przy wsparciu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach Programu „Morze Kultury”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *